Контраст
Шрифт

Новини

Рятувальникам розповіли про зміни в електронному декларуванні

У період з 20 по 23 січня з особовим складом підрозділів ДСНС Мукачівського, Міжгірського, Свалявського Хустського та Воловецького районів було проведено заняття щодо заповнення електронних декларацій.

Під час заходу начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Костянтин Лагойко роз’яснив суб'єктам декларування найбільш поширені питання, які виникають при заповненні е-декларацій.  Зокрема, увага зверталася на зміни, які вступили в дію з 1 січня 2020 року, та які необхідно враховувати при заповненні декларацій.

Також рятувальникам було розтлумачене питання щодо здійснення додаткових заходів  фінансового контролю, а саме: повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (хто має подавати відповідну інформацію, коли та в яких випадках).

Насамкінець, особовому складу надали інформацію щодо отримання електронних цифрових підписів та розповіли про можливі наслідки невиконання Закону України «Про запобігання корупції».

20200121_103625.jpg   20200121_143221.jpg

20200121_143234.jpg   IMG-6513277610f7c3bf7eca494abe161897-V.jpg

Рятувальникам розповіли про електронне декларування

У період з 3 по 19 грудня з особовим складом апарату Управління ДСНС України в Закарпатській області та його підпорядкованими підрозділами було проведено заняття щодо правильності та своєчасності заповнення електронних декларацій.

Під час заходу начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Костянтин Лагойко роз’яснив суб'єктам декларування найбільш поширені питання, які виникають при заповненні е-декларацій.  Зокрема, було звернено увагу на такі розділи, як: об’єкти нерухомості, цінне рухоме майно - транспортні засобі,  доходи,  у тому числі подарунки,  грошові активи, фінансові зобов'язання, видатки та правочини суб’єкта декларування.

Також рятувальникам було розтлумачене питання, щодо здійснення додаткових заходів  фінансового контролю, а саме - повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, коли, та в яких випадках вони подаються.

Насамкінець, особовому складу надали інформацію, щодо отримання електронних цифрових підписів та розповіли про можливі наслідки невиконання Закону України «Про запобігання корупції».

IMG_8548.JPGP81219-101543.jpg

IMG_8557.JPGIMG_8559.JPG

В Управлінні ДСНС відбувся навчальний семінар щодо заповнення електронних декларацій

31 січня в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області, за участі представників підпорядкованих підрозділів, що відповідають за напрямком роботи з персоналом, пройшов навчальний семінар.

Під час заходу співробітники сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління звернули увагу присутніх та надали відповідні роз’яснення щодо основних питань, котрі виникають при заповненні електронних декларацій. 

Особливу увагу було приділено складним розділам декларації, а саме:  об’єкти нерухомості, цінне рухоме майно -  транспортні засоби,  корпоративні права, доходи, у тому числі подарунки, грошові активи, фінансові зобов'язання, видатки та правочини суб’єкта декларування тощо.

В кінці заходу, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління Костянтин Лагойко наголосив на дотриманні встановлених заборон та обмежень для працівників системи ДСНС України, а також попередив про  відповідальність за порушення Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до КК України та КУпАП тощо.

111.jpg   12.jpg

Рятувальникам розповіли про електронне декларування

9 лютого в актовому залі Управління ДСНС України у Закарпатській області відбувся семінар-треніг з особовим складом апарату та підрозділів забезпечення Управління, щодо вивчення розділу VII “Фінансовий контроль” Закону України «Про запобігання корупції». Також, особливу увагу під час заходу приділено правильності та своєчасності заповнення електронних декларацій.

Костянтин Лагойко, начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління також звернув увагу присутніх та надав відповідні роз’яснення щодо основних питань, котрі виникають при заповненні електронних декларацій в системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

В кінці заходу також було наголошено на здійсненні  додаткових заходів  фінансового контролю щодо суттєвих змін в майновому стані.

Изображение 007.jpg    Изображение 004.jpg

В Управлінні ДСНС України у Закарпатській області проведено додаткове заняття з інспекторським складом щодо недопущення порушення антикорупційного законодавства

18 жовтня в актовому залі Управління ДСНС України у Закарпатській області, за участі керівника сектора з питань запобігання та виявлення корупції Костянтина Лагойко, було проведено додаткове заняття з інженерно-інспекторським складом служби цивільного захисту щодо недопущення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень під час проведення позапланових перевірок стану техногенної та пожежної безпеки відповідно до наказу ДСНС від 22 вересня 2017 року.

Учасникам було надано роз'яснення щодо запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка, алгоритм дій осіб начальницького складу у разі надходження пропозиції для отримання неправомірної вигоди або подарунка. Також наголошувалося на недопущені використання своїх службових повноважень або становища задля власної вигоди. Дано роз'яснення окремих норм антикорупційного законодавства.

Особлива увага  приділялася питанням запобіганню й протидії корупційних правопорушень під час проведення працівниками ДСНС позапланових перевірок  стану техногенної та пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку й оздоровлення державної та комунальної власності.

DSC_0154 копия.jpgDSC_0153 копия.jpg

В Управлінні відбулось заняття на тему “Конфлікт інтересів — треба знати!”

20 грудня співробітники сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління, провели тематичне заняття стосовно деяких питань щодо запобігання корупції з працівниками апарату Управління. Ключовим питанням стало своєчасне запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Так, Костянтин Лагойко, начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції розповів про сутність ключового питання — запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, та відповів на всі запитання, які виникли у працівників апарату. В кінці заходу було звернено увагу на додаткових заходах здійснення фінансового контролю, а саме — про суттєві зміни в майновому стані, про відкриття особою або членом його сім'ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента.

Закарпатська область: в Управлінні ДСНС відбувся навчальний семінар по запобіганню корупції

28 листопада в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області, за участі працівників управління та його структурних підрозділів, пройшов навчальний семінар.

Перед присутніми виступили представники ДСНС України: заступник начальника відділу власної безпеки та протидії корупції Віталій  Коповський та головний фахівець відділу запобігання проявам корупції Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України Валерій Сирай.

Темою зустрічі представників центрального апарату ДСНС України з працівниками оперативно-рятувальної служби області стало роз’яснення  вимог чинного законодавства щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції». Окремо зупинилися й на заходах фінансового контролю з начальницьким складом апарату Управління та особами, визначеними за напрямком запобігання і протидії корупції в підпорядкованих підрозділах Управління.

Також в режимі брифінгу було обговорено основні аспекти електронного декларування та особливості повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про настання суттєвих змін у майновому стані.

P2270054.JPG  P2270055.JPG