іконка телефону оперативний черговий +38 (0312) 66-97-05
[email protected]
88006, м. Ужгород, вул. Болгарська 2

Відділ економіки і фінансів

Відділ економіки і фінансів

Відділ економіки і фінансів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області (далі - ВЕФ) є складовою частиною Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області  і підпорядковується начальнику Головного управління.

Начальниця відділу (головний бухгалтер)

Ковач Алла Ярославівна

+38 (0312) 66-00-83

e-mail

Основні завдання:

  • дотримання принципів обліку і звітності
  • організація роботи з: фінансового планування; фінансування; бухгалтерського обліку і звітності; фінансового контролю та інших питань фінансово-господарської діяльності Головного управління і підпорядкованих підрозділів.
  • формування повної і достовірної інформації щодо господарської діяльності установи (її фінансовий і майновий стан) на основі нормативно-правової бази.
  • вчасне забезпечення необхідною інформацією внутрішніх (апарат Головного управління, керівників структурних підрозділів) і зовнішніх (органи Державного казначейства, податкові органи, споживачі послуг) користувачів у достатньому обсязі.
  • контроль за дотриманням фінансової дисципліни, суворого режиму економії, ефективного використання та збереження грошових коштів і матеріальних цінностей, для своєчасного попередження та запобігання негативних кроків у діяльності Головного управління.
  • систематичний контроль за виконанням кошторису видатків Головного управління і підпорядкованих підрозділів.