Контраст
Шрифт

Закарпатські рятувальники взяли участь у міжсекторальних симуляційних кризових тренуваннях

clock
18.11.2022 14:05

Як оперативно й ефективно дати раду кризовій ситуації – вчилися представники різних галузей в Ужгороді. Тут пройшли міжсекторальні симуляційні кризові тренування, організовані командою естонсько-української програми «Стійка Україна».

Учасниками тренінгу стали близько 20 представників обласної й міської влади, Головного управління ДСНС у Закарпатській області, Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, патрульної поліції, громадського й бізнес-секторів. Також захід відвідала естонська делегація на чолі з першим віце-спікером Рійгікогу (парламенту Естонії) Хелір-Валдором Сеедером.

У межах симуляції комплексної кризової ситуації учасники взаємодіяли між собою у міжсекторальній команді, де на основі спільного прийняття рішень, координації своїх зусиль, кооперації та вміння нестандартно і гнучко підходити до розв’язання різноманітних викликів,  вирішували поставлені перед ними завдання. Усе це має сприяти зміцненню горизонтальної взаємодії та довіри між представниками різних секторів.

9kvdhnl1wzltj98met5vbvhfxx13rajf9phklbwh.jpg

bhru4d5nosrwhxrf5iw3ugfdcx5fjimbeyt4qtxe.jpg

dbd5hs9xhjfmj2mou6qr42egmekpmffamgeuqmlm.jpg

eap7f9kfoe2shvmtqldfrwempvprrqszvest6jeh.jpg

imt1wmdo2whyqwleaqrbr1jnmut7ogivsojiaaos.jpg

kebrch60tsj9ayjsvlhjukagkxykodn1ftwysxjc.jpg

mhmgkxq0ryqgew21wvfus5djjrfs2ovt7op5xgr0.jpg

p1wnomu0hq3hakrksj5mjfgtznkpj8b1g2flfulj.jpg

Схожі матеріали