іконка телефону оперативний черговий +38 (0312) 66-97-05
[email protected]
88006, м. Ужгород, вул. Болгарська 2

Закарпатські рятувальники взяли участь у міжсекторальних симуляційних кризових тренуваннях

clock
18.11.2022 12:05

Як оперативно й ефективно дати раду кризовій ситуації – вчилися представники різних галузей в Ужгороді. Тут пройшли міжсекторальні симуляційні кризові тренування, організовані командою естонсько-української програми «Стійка Україна».

Учасниками тренінгу стали близько 20 представників обласної й міської влади, Головного управління ДСНС у Закарпатській області, Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, патрульної поліції, громадського й бізнес-секторів. Також захід відвідала естонська делегація на чолі з першим віце-спікером Рійгікогу (парламенту Естонії) Хелір-Валдором Сеедером.

У межах симуляції комплексної кризової ситуації учасники взаємодіяли між собою у міжсекторальній команді, де на основі спільного прийняття рішень, координації своїх зусиль, кооперації та вміння нестандартно і гнучко підходити до розв’язання різноманітних викликів,  вирішували поставлені перед ними завдання. Усе це має сприяти зміцненню горизонтальної взаємодії та довіри між представниками різних секторів.

Схожі матеріали