Контраст
Шрифт

Унікальний клас безпеки «Вогник» відкрили в Ужгороді завдяки програмі «Польська допомога»

clock
29.12.2022 14:21

Це схоже на ігрову кімнату, але набагато краще – адже тут дітей навчатимуть правил безпеки. В Ужгороді на базі 4-ї державної пожежно-рятувальної частини відкрили клас безпеки «Вогник», де хлопці й дівчата віком від 3 до 12 років матимуть змогу весело й водночас із користю проводити час.

На урочистому відкритті класу безпеки були присутні начальник ГУ ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак і генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкєвіч, адже фінансування цього проєкту надало Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога». Також у заході взяли участь міський голова Богдан Андріїв, директорка Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець та представник ювенальної превенції поліції Закарпаття Андрій Курта.

Діти, які приходитимуть до новоствореного класу на уроки безпеки, зможуть детальніше ознайомитися зі специфікою роботи різних фахівців системи ДСНС – пожежників, піротехніків, водолазів, фахівців групи радіаційного та хімічного захисту і гірських рятувальників. Також завдяки спеціальним імітаторам ознак пожежі вони засвоять, що найчастіше стає причиною виникнення загорання в оселі. І звісно ж, у «Вогнику» передбачено все необхідне для гри, завдяки якій дітлахи зможуть відчути себе справжніми вогнеборцями – вдягти форму, «виїхати» на виклик і ліквідувати умовну пожежу.

Схожі матеріали