Контраст
Шрифт

Рятувальники Аварійно-рятувального загону навчили студентів Фахового коледжу мистецтв правилам безпеки

clock
18.11.2022 20:12

Обізнаний – значить озброєний!  Саме так вважають наші рятувальники, які нещодавно провели черговий урок безпеки для студентів 2 курсу Фахового коледжу мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв. Захід відбувся на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, де юнаки та дівчата засвоювали нові знання з мінної та хімічної безпеки, які в умовах сьогодення є особливо актуальними. 

Зокрема фахівці ДСНС розповіли про послідовність дій у разі натрапляння на вибухонебезпечну знахідку, як поводити себе в умовах хімічної загрози та чого, навпаки, робити не слід. Далі студенти дізнались можливості та функцірнал спеціальної аварійно-рятувальної машини, якою ДСНСники користуються в умовах надзвичайних ситуацій. Також наголосили на основних причинах виникнення пожеж та нагадали номер Служби порятунку.  

Наприкінці зустрічі молодь мала можливість за бажанням поміряти спорядження піротехніків чи фахівців групи радіаційного і хімічного захисту та зробити фото з працівниками ДСНС на згадку.

3-kop.jpg

4-kop.jpg

5-kop.jpg

6-kop.jpg

10kop.jpg

Схожі матеріали