Контраст
Шрифт

Психологи ДСНС Закарпаття навчали рятувальників долати стрес в умовах війни

clock
17.11.2022 16:42

Щоденно наша нервова система зазнає випробувань, особливо зараз, відколи суспільство живе в умовах війни. Багато людей стикаються із відчуття тривоги та страху за власне життя моральним виснаженням, та врешті спустошенням, і  наші рятувальники – не виключення. 

Як попередити негативні прояви на психіку та зменшити негативний вплив стресу на організм в умовах воєнного стану, розбиралися спільно із психологом ДСНС рятувальники Аварійного-рятувального загону спеціального призначення. Учасники разом із фахівцем психологічної служби визначили, що таке стрес, познайомилися з його ознаками, дізналися зокрема про його негативний вплив на організм та способами самодопомоги. 

Кожен навів власні найефективніші методи, що допомагають у боротьбі зі стресовими ситуаціями. Для когось це сон, гарна музика, комусь допомагають фізичні навантаження, спілкування з друзями та активний відпочинок, а комусь необхідно просто зануритися у приємні спогади.

А наприкінці заходу, рятувальники мали змогу пройти тест Basic Ph, спрямований на виявлення основного способу долання життєвих труднощів, щоб краще розуміти, який спосіб підійде саме йому. 

1-kop.jpg

2-kop.jpg

Схожі матеріали