Контраст
Шрифт

Поліцейські спільно з рятувальниками провели операцію "Маячок"

clock
23.09.2022 16:05

У годину пік, без анонсів та попереджень. Саме так пройшла операція з перевірки чемності водіїв - "Маячок" у Виноградові. Поліцейські спільно з рятувальниками перевіряли чи пропускають водії транспорт із ввімкненими спецсигналами. Учасники курсували вулицями І. Франка, Миру, Копанській, Комунальній, Чкалова, Ардовецькій, Тюльпанів, Станційній та Шевченка, адже саме ці вуличні артерії міста є найбільш завантаженими та мають інтенсивний рух транспортних засобів.

Під час рейду більшість водіїв поступалася дорогою та надавали перевагу у русі спецтранспорту з ввімкненими проблисковими маячками та звуковим сигналом. Для порівняння: у листопаді минулого року під час такої ж операції двоє водіїв проігнорували попереджуючі спецсигнали пожежного автомобіля, продовжуючи свій рух без змін.

Фахівці ДСНС звертаються до всіх учасників дорожнього руху з попередженням  бути уважними на автодорозі та пропускати оперативні автомобілі, адже це допоможе пришвидшити прибуття спецтранспорту на місце виклику та можливо, зберегти життя і здоров’я тим, хто цього потребує.

zYRFz8WVwvf5Lp0N1eIoZqqnuqlt0CoRpWzgLSxG.jpg

zMFtVJ9MnQyxtm11jkHnXVgc8Mn2XbvoE9Dz8CTD.jpg

4GvBu5mIxCfctkEo5QsjCWGptxOls7VKcPPpVwh7.jpg

yJmRmHJ9zatUkcm7b4s6w8GaJfXMc2WiOPV12gVE.jpg

YCQ5UdN9ye9uCDpDjk2Zy8PHLljeTon0iLq3Oq2P.jpg

sMjuvV5faPesgioLIkPzs2vPn06GNbZKDol5U2X8.jpg

D3bP0oiKV2YFn4EvWONwkiRyKecU5I2AU6CfR3nm.jpg

Схожі матеріали