іконка телефону оперативний черговий +38 (0312) 66-97-05
[email protected]
88006, м. Ужгород, вул. Болгарська 2

На Рахівщині й Тячівщині рятувальники відкачували воду з підтоплених приміщень

clock
06.02.2024 09:22

Сильні опади спричинили підтоплення певних об’єктів та житлових будинків на території двох районів Закарпаття – Рахівського й Тячівського. Найбільше виїжджали рахівські рятувальники – двічі вони відкачували воду з місцевої електропідстанції, адже існувала реальна загроза знеструмлення цілого району.

Також були зафіксовані виклики до одного з рахівських магазинів, де затопило підвальне приміщення та до 4 житлових будинків. Люди переживали, що вода пошкодить твердопаливні котли у підвалах і вони залишаться без опалення. На Тячівщині ж рятувальники виїжджали один раз – на приватне обійстя в селище Дубове, де вода затопила подвір’я й підвал. Всього для відкачування води було залучено 9 чоловік та 3 одиниці техніки.

Крім цього, внаслідок підняття води в р. Глибокий Потік, яка протікає Тячівським районом, відбувся підмив дороги місцевого значення довжиною орієнтовно 15-20 м. Подія трапилася на вул. Центральній у с. Глибокий Потік. Рух транспорту можливий. На сьогодні заплановане засідання комісії Солотвинської тергромади.

І сьогодні зранку стало відомо про зсув ґрунту, який перекрив одну з місцевих доріг у с. Богдан на Рахівщині. У районі вулиці Довбуша зійшло орієнтовно 200 куб.м землі. Наразі тривають роботи з розчищення проїжджої частини, а бійці місцевої пожежної команди с. Видричка залучаються для розкрижування дерев.

 

Схожі матеріали