Контраст
Шрифт

Головне управління ДСНС України у Закарпатській області інформує:

clock
27.01.2023 08:06

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00  27 січня 2023 року.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 32 виїзди, з яких п’ять - хибні.

Щодо обстановки з пожежами

 

 усього

Загинуло осіб

Постраждало осіб

Врятовано осіб

усього

з них дітей

усього

з них дітей

усього

з них дітей

Впродовж зазначеного періоду

-

-

 -

-

-

-

-

Впродовж 2023 року

71

3

-

-

-

3

-

Некласифікованих надзвичайних подій не зареєстровано

Робота гірської пошуково-рятувальної частини

Підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно- та пошуково-рятувальні роботи здійснено 7 виїздів та виходів у гори, в ході яких врятовано 5 осіб. Невідкладна долікарська допомога не надавалася. Також 116 туристичних груп (загальною чисельністю 967 осіб) отримали консультації, зареєстровані або супроводжені туристичними маршрутами.

Погодні умови

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 27 січня очікується: хмарно з проясненнями, без опадів. Вночі та вранці місцями туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-8° морозу, вдень 2-7° тепла, в горах місцями 1° тепла - 4° морозу.

По м. Ужгород: хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-5° морозу, вдень 3-5° тепла.

Схожі матеріали