ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняПідрозділи У ДСНС України у Закарпатській областіАварійно-рятувальний загін спеціального призначенняВідділення персоналу
 Версія для друку

Відділення персоналу аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області  є структурним підрозділом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області, в своїй роботі підпорядковується начальнику Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області та начальнику відділу персоналу Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Бураков Олег Володимирович.JPG

Начальник віділення

Бураков Олег Володимирович

+38 (0312) 67-35-91

 

Основними завданнями Відділення є:

На підставі наказів Управління ДСНС України у Закарпатській області розміщати молодих працівників згідно з одержаною в навчальному закладі професією і спеціальністю, спільно з керівниками підрозділів і громадськими організаціями здійснює проведення їх стажування та виховної роботи.

Здійснювати роботу з добору, відбирання кадрів на основі оцінювання їх кваліфікації, особистих і ділових якостей та на підставі наказів Управління ДСНС України у Закарпатській області, контролювати правильність використання працівників у підрозділах загону.

Здійснювати планомірну роботу зі створення резерву для висування на підставі таких організаційних форм, як планування службової кар’єри, підготовка кандидатів на висування за індивідуальними планами, ротаційне пересування керівників і спеціалістів, навчання на спеціальних курсах, стажування на відповідних посадах.

Участь в атестації, розробленні заходів щодо реалізації рекомендацій атестаційних комісій, визначати коло працівників, які підлягають черговій та повторній атестації, забезпечувати підготовку необхідних документів.

На підставі наказів Управління ДСНС України у Закарпатській області організовувати своєчасне оформлення приймання, переведення і звільнення працівників згідно з трудовим законодавством положеннями, інструкціями, облік особового складу, видавання довідок про теперішню і минулу трудову (службову) діяльність працюючих, збереження і заповнення трудових книжок та ведення встановленої документації з кадрів, а також підготовку матеріалів для рекомендації працівників до заохочень та винагород.

Контролювати виконання керівниками підрозділів постанов, наказів і розпоряджень з питань роботи з кадрами. Вживати заходів щодо вдосконалення форм і методів роботи з кадрами.

Вивчати та узагальнювати підсумки роботи з кадрами, аналізувати причини плинності, прогулів та інших порушень трудової (службової) дисципліни, готувати пропозиції щодо усунення виявлених недоліків, закріплення кадрів.

Організовувати табельний облік, складання і виконання графіків відпусток, контроль за станом трудової (службової) дисципліни в підрозділах загону і додержанням працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку.

Забезпечувати складання встановленої звітності з обліку особового складу та роботи з кадрами.

 

    Твіт