ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняПідрозділи У ДСНС України у Закарпатській областіАварійно-рятувальний загін спеціального призначенняВідділення МТЗ
 Версія для друку

Відділення матеріально-технічного забезпечення  є структурним підрозділом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області  і підпорядковується начальнику та першому заступнику начальника АРЗ СП.

Галицький І.В. Начальник МТЗ.JPG

Начальник відділення

Галицький Ігор Васильович

+38 (0312) 67-35-91

 

 

Основні завдання

У межах виділеного фінансування забезпечує, згідно зі штатами, табелями та нормами належності підрозділи інженерним майном, озброєнням РХ захисту, засобами індивідуального захисту, учбовим майном, запасним інструментом і приладдям, автотранспортом, автозапчастинами, гаражним обладнанням та устаткуванням і іншим майном згідно табелю оснащення загону.

Приймає участь в укладенні договорів з юридичними та фізичними особами на постачання майна для підрозділів АРЗ СП в межах фінансування.

Приймає участь в укладення договорів про надання додаткових платних послуг із залученням спеціальної техніки відповідно до Постанови КМУ від 26.10.2011 № 1102 із змінами, внесеними Постановою КМУ від 19.08.2009 № 881 “Про затвердження переліку додаткових платних послуг, які надаються аварійно-рятувальними службами”.

Проводить єдину технічну політику з удосконалення спецтехніки та автотранспортного забезпечення та господарської діяльності в підрозділах АРЗ СП.

Здійснює контроль за придбанням, станом обліку, зберігання, експлуатації, організації ремонту, правильністю використанням і законністю списання матеріально-технічних ресурсів шляхом проведення перевірок у складі комплексних комісій.

Надає допомогу та здійснює контроль за роботою підпорядкованих частин та підрозділів з питань матеріально-технічного забезпечення АРЗ СП.

Приймає участь у проведенні виховної роботи з кадрами, підвищенні їх професійної кваліфікації, зміцнення трудової дисципліни, запровадження передового досвіду в службовій діяльності підпорядкованих підрозділах загону.

    Твіт