ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняЦентр забезпечення діяльності Управління ДСНС УкраїниВідділ контролю за застосуванням санкцій та супроводу адміністративних позовів, обліку та дослідження пожеж
 Версія для друку

Відділ контролю за застосуванням санкцій та супроводу адміністративних позовів, обліку та дослідження пожеж Центру забезпечення діяльності Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у  Закарпатській області  є структурним підрозділом Управління ДСНС України у Закарпатській області  і в межах наданих повноважень забезпечує реалізацію на рівні відповідної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту заходів у сфері цивільного захисту, виконує функції державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

 

Начальник відділу

 

 

 + 38 (0312) 66-01-14

[email protected]

 

Основні завдання відділу

Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Контроль стану законності при застосуванні адміністративного законодавства, застосуванням санкцій та супроводу адміністративних позовів.

Ведення державного статистичного обліку та дослідження пожеж.

Основні функції відділу

Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, іншими суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, а також громадянами України, іноземцями і особами без громадянства.

Контроль стану законності при застосуванні адміністративного законодавства працівниками підпорядкованих підрозділів Управління.

Здійснення в межах своєї компетенції, контроль за роботою підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області щодо розслідування пожеж та проведення службових розслідувань за фактами пожеж.

Здійснення перевірки стану пожежної та техногенної безпеки підприємств, установ, організацій різних форм власності.

Звернення до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, експлуатації будівель, об’єктів, споруд, цехів, дільниць, а також машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, зупинення проведення робіт, у тому числі будівельно-монтажних, випуску і реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту, надання послуг, якщо ці порушення створюють загрозу життю та/або здоров’ю людей.

Взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими територіальними органами державного нагляду і контролю, громадськими організаціями, підприємствами, установами та організаціями.

Аналіз стану та якості пожежно-профілактичного нагляду за об'єктами, населеними пунктами та підготовка відповідних пропозицій керівництву Управління щодо їх покращення.

Розгляд звернень громадян з питань, що належать до його компетенції, виявлення та усунення причини, що призводять до подання громадянами скарг;

Забезпечення доступу до публічної інформації, що перебуває у його володінні.

Проводення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері пожежної і техногенної безпеки.

Здійснення інших повноважень, визначених законодавством України та покладених на ДСНС України Президентом України.

    Твіт