ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняЦентр забезпечення діяльності Управління ДСНС УкраїниВідділ агітаційно-пропагандистської роботи
 Версія для друку

Відділ  агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності  є структурним підрозділом Центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Закарпатській області та перебуває в оперативному підпорядкуванні у начальника сектора зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю У ДСНС України у Закарпатській області,  та є відповідальним за агітаційно-пропагандистську роботу.

ФФ.jpg

Начальник Відділу

Філіп Федір Юрійович

 

 + 38 (0312) 66-06-38

[email protected]

 

Основні завдання відділу

        

Відділ здійснює оперативну та якісну підготовку інформації щодо діяльності У ДСНС України у Закарпатській області для наповнення офіційного веб-сайту Управління ДСНС України у області, підготовку і літературне редагування текстових, фото- та відеоматеріалів для розміщення на сайті.

Спільно із відповідними органами виконавчої влади, громадськими організаціями, закладами та установами організовує та проводить громадсько-масові заходи по навчанню населення основам безпеки життєдіяльності, правилам пожежної безпеки, метою яких є пропаганда здорового, активного способу життя, навчання населення правильному поводженню під час надзвичайних ситуацій та уникненню надзвичайних подій.

Співпрацює з об'єднаннями громадян (творчими спілками, організаціями), підприємствами й установами у виготовленні і розповсюдженні агітаційної, сувенірної та поліграфічної продукції, соціальної реклами, спрямованих на популяризацію роботи пожежно-рятувальної служби і необхідність дотримання громадянами правил безпеки життєдіяльності.

Організовує спільно із зацікавленими відомчими організаціями, установами, органами виконавчої влади, громадськими організаціями, закладами та установами і структурними підрозділами У ДСНС у області рейдові перевірки щодо дотримання населенням правил пожежної безпеки.

Спільно з структурними підрозділами Управління організовує практичне відпрацювання з населенням алгоритму дій під час виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Здійснює моніторинг розміщених у засобах масової інформації та мережі Інтернет матеріалів щодо діяльності Управління ДСНС у області, інформує керівництво сектора зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління  про критичні виступи в ЗМІ та своєчасно реагує на них.

 Взаємодіє з центральними, регіональними та закордонними ЗМІ з метою об’єктивного висвітлення ходу виконання завдань Управління.

Забезпечує організацію та проведення мас-медійних акцій та кампаній, спрямованих на всебічне інформування громадян про діяльність Управління, привернення уваги всіх верств населення до професії рятувальника.

Розробляє відеоролики, макети плакатів, буклетів, брошур, листівок та іншої поліграфічної продукції з питань цивільного захисту населення, забезпечення безпеки життєдіяльності, попередження травмування і загибелі людей та сприяє популяризації професії рятувальника.

Надає допомогу в навчально-виховній роботі педагогічним колективам дошкільних, загальноосвітніх та професійних учбових закладів у навчанні підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, запобігання виникненню НС, навичкам поводження в умовах НС тощо.

Проводить вивчення громадської думки про діяльність Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Вивчає, узагальнює та впроваджує вітчизняний і зарубіжний передовий досвід щодо проведення масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності.

Забезпечує у межах компетенції Управління співробітництво з представниками іноземних країн та міжнародними організаціями;

За дорученням керівництва бере участь в організації та проведенні міжнародних конференцій, семінарів, навчань у межах компетенції Управління;

Забезпечує поширення інформації серед працівників Управління та працівників інших органів державної влади у відповідному регіоні про міжнародну діяльність.

    Твіт