ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняВідділ ресурсного забезпечення
 Версія для друку

Відділ ресурсного забезпечення  є структурним підрозділом Управління ДСНС України у Закарпатській області та здійснює методичне керівництво діяльністю в частині ресурсного забезпечення всіх підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Матола Василь Васильович.jpg

Начальник Відділу

Матола Василь Васильович

 

+ 38 (0312) 66-01-14

[email protected]

 

Основні завдання Відділу.

Виконувати обов'язки єдиного органу централізованого матеріально-технічного забезпечення підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області. Із зазначених питань, у межах компетенції, представляти  Управління в органах виконавчої влади України.

У межах виділеного фінансування забезпечувати, згідно зі штатами, табелями та нормами належ­ності, постачання всі підрозділи Управління ДСНС України у Закарпатській області озброєнням, військово-хімічним майном,  засобами індивідуального захисту, засобами  зв'язку, організаційною технікою,  автомототранспортом і запасними частинами, пально-мастильними матеріалами, устаткуванням, інструментом, бу­дівельними, сантехнічними і лісоматеріалами, мета­лом і виробами з нього, хімічною, кабельно-провідниковою  та папе­ровою продукцією, інженерним, речовим, господарським, медичним, спортивним майном, спецодягом, продовольством та майном продовольчої служби, меблями, про­дукцією деревообробки, пожежно-технічним та матеріальним обладнанням, технічними засобами  навчання та іншими матеріально-технічними  ре­сурсами і засобами згідно із затвердженою номенклатурою. Також має право на вказані потреби залучати кошти за рахунок іншого фінансування.

Готувати та подавати до ДСНС України замовлення на постачання майна для Управління ДСНС України у Закарпатській області в межах фінансування Державного бюджету та інших джерел фінансування.

Забезпечувати надання статистичної звітності до ДСНС України стосовно своїх фахових питань.

Формувати програми будівництва (придбання), капітального ремонту, реконструкції житла для працівників Управління ДСНС України у Закарпатській області за рахунок інвестицій, державних капітальних вкладень та інших джерел фінансування.

Розробляти програми будівництва, капітальних ремонтів та реконструкцій будівель підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Вести облік безквартирних працівників і військовослужбовців Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Здійснювати керівництво та контроль за правильною експлуатацією житлового фонду, комунальних споруд та обладнання.

Здійснювати підготовку пропозицій щодо передачі в оренду фондів, які тимчасово не використовуються підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області та підготовку договорів оренди (лізингу).

Розробляти плани капітального та поточного ремонту, підготовки до зими житлового фонду та комунальних споруд, титульних списків капітального ремонту об’єктів.

Відповідно до встановленого Управління ДСНС України у Закарпатській області порядку, готувати проекти наказів та розпоряджень, що стосуються діяльності відділу.

    Твіт