ГоловнаПРО ГУ ДСНСКерівництвоВарга Роберт Емеріхович
 Версія для друку

Варга Роберт Емеріхович

Заступник начальника із запобігання  надзвичайним ситуаціям 

підполковник служби цивільного захисту

Варга Р.Е.фотошоп.jpg

Призначений  заступником начальника із запобігання  надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській області наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 05.10.2017 року № 226.

Народився:  13 червня 1979 року у місті Ужгород, Закарпатської області. Громадянин України.

Освіта: закінчив Ужгородський національний університет  (2003), спеціальність - правознавство, кваліфікація – юрист. Факультет підготовки начальницького складу оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та науково - педагогічних працівників Академії цивільного захисту України (2005),  спеціальність -  пожежна безпека.

Трудова діяльність:

Після закінчення Волинського училища професійної підготовки працівників міліції Управління МВС України у Волинській області у 2000 році займав посаду помічника слідчого відділення Ужгородського міського відділу Управління МВС України в Закарпатській області

З 2005 по 2014 працював на інспекторських посадах у наглядово-профілактичному блоці Управління МНС України у Закарпатській області.

 

З 2014 по 2015 обіймає посаду заступника начальника Ужгородського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області. З 2015 начальник відділу   державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Управління ДСНС України у Закарпатській області. У зв’язку із реорганізацією  з 2016 - начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській області.

З жовтня 2017 заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській області.


ФОТО

    Твіт