ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняСектор зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю
 Версія для друку

Сектор зв’язків із засобами масової інформації  та роботи з громадськістю є самостійним структурним підрозділом Управління ДСНС України у Закарпатській області, відповідальним за зв'язки із засобами масової інформації та громадськістю

Батир майор

Начальник Сектора

Батир Наталія Володимирівна

 

+38 (0312) 66 06 38
[email protected]

 

Основні завдання сектора

Сектор надає офіційну інформацію про діяльність У ДСНС України у Закарпатській області і взаємодіє із вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації (далі - ЗМІ), державними і громадськими організаціями, комерційними організаціями, творчими спілками, трудовими колективами і населенням, через відповідні структурні підрозділи взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

Здійснення єдиної інформаційної політики, координація роботи структурних підрозділів У ДСНС  України у Закарпатській області  з питань забезпечення пожежної, техногенної безпеки та безпечної життєдіяльності населення, а також підтримки зв'язків із громадськістю.

Оперативне інформування мешканців області та населення держави про пожежі й інші надзвичайні події, що сталися на території області, а також в Україні та за її межами. Реагування щодо надання відповідної інформації на інформаційні запити населення.

Формування суспільної громадської думки в напрямку зміцнення законності, дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів, підвищення рівня інформованості населення з питань безпечної життєдіяльності.

Забезпечення інформаційного наповнення та оновлення веб-сайту  У ДСНС України у Закарпатській області.

Вивчення, узагальнення, поширення вітчизняного і закордонного досвіду проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи відповідного напрямку.

Організація розроблення, виготовлення і поширення видавничо-друкарської, сувенірної, іграшкової продукції, що популяризують службу та мають профілактичну спрямованість на попередження надзвичайних ситуацій різного виду.

    Твіт