ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняСектор планування, аналітичного та документального забезпечення
 Версія для друку

Сектор планування, аналітичного та документального забезпечення  Управління ДСНС України у Закарпатській області підпорядковується начальнику Управління.

Начальник сектора

Трачук Володимир Олександрович

 

+ 38 (03122) 3-41-68

[email protected]

 

Основні завдання Сектору

Здійснення, на підставі пропозицій структурних підрозділів  Управління, річного та календарного (на півріччя) планування роботи Управління, контролю за виконанням запланованих заходів.

Документальне забезпечення діяльності Управління.

Організаційно-технічне та документальне забезпечення засідань колегії Управління, оперативних (апаратних) нарад під головуванням начальника Управління.

Попередній розгляд кореспонденції для доповіді керівництву  Управління.

Організація діловодства, встановлення єдиного порядку роботи з документами в структурних підрозділах Управління.

Здійснення контролю за виконанням актів законодавства, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України та ДСНС України, ведення моніторингу виконання завдань, визначених керівними документами і планами ДСНС України (в межах компетенції  Управління).

Проведення аналізу причин порушень виконання їх вимог і внесення пропозицій щодо усунення таких порушень.

Підготовка інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань виконання керівних документів.

Інформування начальника Управління про стан виконання керівних документів, запланованих заходів структурними підрозділами Управління та підпорядкованими йому підрозділами.

Проведення випереджувального моніторингу стану виконання керівних документів та запланованих заходів, своєчасне інформування начальника Управління у разі неможливості їх виконання у визначені строки.

Участь в організації доступу до публічної інформації та розгляду інформаційних запитів.

Організація розгляду звернень громадян та особистого прийому громадян керівництвом Управлінням (покладається у разі рішення начальника Управління).

Організація участі Управління у Всеукраїнському конкурсі "Приязна адміністрація" (покладається у разі рішення начальника Управління).

Підготовка проектів наказів і доручень керівництва Управління з питань, що належать до компетенції Сектору.

    Твіт