ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняЦентр забезпечення діяльності Управління ДСНС УкраїниПункт охорони здоров’я
 Версія для друку

Пункт охорони здоров’я  є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я сфери Управління ДСНС чисельністю від 100 до 600 осіб для організації та надання медико-санітарної допомоги з однієї або декількох основних лікарських спеціальностей хворим та проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань.

петровцы родыонова копия.jpg

Начальник пункту

 Петровці-Родіонова Алла Станіславівна

 

+38 (0312) 66-07-01

 

 

Основні завдання Здоровпункту

Бере участь у реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я та медичного забезпечення особового складу, працівників та пенсіонерів УДСНС України у Закарпатській області.

Впроваджує  та використовує в роботі нові та удосконалені методи діагностики і лікування, санітарно - гігієнічні та протиепідемічні заходи. Проводить роботи з підвищення рівня професійних знань лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу.

Оформлює та веде встановлену медичну обліково-звітну документацію.

Бере участь у ліквідації медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій (комплектування за рахунок медичних фахівців Здоровпункту мобільного медичного пункту, у разі його розгортання на території області).

Здійснює медичний контроль за санітарно-гігієнічним та протиепідемічним станом в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області та його підрозділах.

    Твіт