ГоловнаОстанні новини15 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

На Закарпатті перебуває делегація рятувальників з Чеської Республіки

Опубліковано: 15.08.2019, 13:55

Сьогодні, 15 серпня, рятувальники Закарпаття приймали у себе в гостях делегацію Краю Височина Чеської Республіки, яка наразі перебуває з візитом на Закарпатті.

Делегацію очолив гетьман Краю Височина Їржі Бєгоунек та генеральний директор пожежно-рятувальної служби Чеської республіки Драгослав Ріба. Також серед членів делегації: Ян Сламечка – голова Крайового об’єднання добровільних пожежників Краю Височина; Роберт Валал – директор підприємства «Пожежна безпека»; Катеріна Свободова – координатор співпраці Краю Височина і Закарпатської області.

Візит іноземних гостей до України - черговий крок у розвитку транскордонного співробітництва та ділового партнерства між закарпатськими рятувальниками та чеськими колегами, яке триває вже декілька років.

Місцем зустрічі сьогодні став Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення  ДСНС Закарпаття. Тут чеські рятувальники презентували для місцевих вогнеборців плаваючі пожежні мотопомпи, генератори, бензопили, каски та багато іншого обладнання для пожежних-рятувальників.

Вручаючи подарунки підрозділам ДСНС, генеральний директор пожежно-рятувальної служби Чеської республіки Драгослав Ріба подякував рятувальникам за щоденну роботу, яку вони виконують на благо громади Закарпаття, та побажав, щоб ці подарунки захищали  їх від небезпек та якомога ефективніше допомагали рятувати життя людей та їхнє майно від надзвичайних ситуацій.

У свою чергу керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак подякував поважним гостям за надані матеріально-технічні засоби та висловив сподівання, що відносини між закарпатськими рятувальниками та пожежно-рятувальною службою Краю Височина Чеської Республіки будуть лише поглиблюватися, адже обмін досвідом роботи, а також впровадження новітніх технологій, дасть змогу рятувальникам більш оперативно та якісно надавати допомогу людям, які її потребують.

Після офіційної частини заходу керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак детально ознайомив чеських колег із технікою та особовим складом підрозділів ДСНС Закарпаття, що дислокуються в м. Ужгород та розповів які ще функції, окрім гасіння пожеж та рятування людей виконують фахівці ДСНС.

У ДСНС України у Закарпатській області

DSC_0014.JPGDSC_0016 копия.jpg

DSC_0024.JPGDSC_0045 копия.jpg

DSC_0068 копия.jpgDSC_0071 копия.jpg

DSCF5047 копия.jpgDSCF5076 копия.jpg

DSC_0052 копия.jpgDSCF5128 копия.jpg


   
Останні новини
24 Серпня12:33 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Днем незалежності України
24 Серпня12:24 Привітання начальника Управління Романа Гудака із Днем незалежності України
23 Серпня14:26 Закарпатські рятувальники продовжують просвітницьку роботу серед населення щодо обережного поводження з вогнем (+фото)
23 Серпня13:51 Закарпатські рятувальники взяли участь у відзначенні Дня Державного прапора України
23 Серпня13:18 Сертифіковані та з новим обладнанням відтепер рятувальники Закарпаття
23 Серпня11:38 Рятувальники навчали юних патріотів протипожежним правилам
23 Серпня10:08 З Днем Державного Прапора України!
22 Серпня16:20 Профілактики забагато не буває, вирішили рятувальники та провели відпрацювання одразу у п’яти районах краю (+фото)
22 Серпня14:33 Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду
21 Серпня15:05 Відпрацювання у квадраті, або як рятувальники двох районів Закарпаття правилам безпеки громадян навчали
21 Серпня11:40 Рахівські рятувальники вчили земляків як не стати жертвою "червоного півня"
20 Серпня16:18 Чопські рятувальники у взаємодії з прикордонниками провели тренування по гасінню умовної пожежі
20 Серпня15:19 Рятувальники Закарпаття переймають досвід роботи польських колег щодо ліквідації наслідків ДТП (+фото)
20 Серпня11:40 Рятувальники закликають закарпатців не провокувати пожеж на відкритих територіях
19 Серпня15:56 Будьте обережні з вогнем, пожежна небезпека триває!
Останні новини