ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3927

Останні новини

18 Липня15:48 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
18 Липня14:36 Про пожежну безпеку, правила поведінки на воді та під час відпочинку на природі селянам розповідали хустські рятувальники
Селищна рада, садочки, заклади відпочинку та оздоровлення людей та місцеві жителі смт Вишково Хустського району опинилися в епіцентрі уваги місцевих рятувальників.
18 Липня14:30 Вихованці «Світла любові» знайомилися з професією рятувальника
17 липня в гості до виноградівських пожежних-рятувальників на екскурсію завітали вихованці християнської релігійної організації «Світло любові». Фахівці ДСНС розповіли дітям про техніку та спорядження, яке вони використовують у повсякденній діяльності, про причини та наслідки пожеж, що виникали на території Виноградівського району та нагадали про небезпеку пустощів з вогнем під час перебування вдома та на природі.
18 Липня11:36 Про пожежі, вогнегасник та вибори розповідали селянам рятувальники Воловецького району
18 липня рятувальники Воловецького підрозділу провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Тишівської сільської ради, до складу якої входять села Тишів та Котельниця.
18 Липня09:41 Вітаємо заступника начальника Управління Ярослава Бабяка з днем народження!
Колектив оперативно-рятувальної служби Закарпаття вітає з днем народження заступника начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Ярослава Юрійовича Бабяка!
17 Липня09:37 Увага! Висока пожежна небезпека
Протягом 17-18 липня на більшій частині території Закарпатської області очікується висока (4-й клас) пожежна небезпека, - повідомляють у Закарпатському гідрометеоцентрі.
16 Липня15:38 Закарпатські рятувальники опікуються пожежною безпекою виборчих дільниць
Напередодні позачергових парламентських виборів працівники оперативно-рятувальної служби області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з відповідальними особами щодо забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць.
16 Липня11:18 Збережемо майбутній урожай від вогню
Влітку актуальною стає проблема збереження врожаю від виникнення пожеж. У цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, спалювання сухої рослинності – може призвести до загорання, внаслідок якого цілі гектари посівів здатні перетворитися на попіл.
15 Липня14:45 Закарпатські рятувальники проводять профілактичні заходи для недопущення надзвичайних подій під час виборів
Фахівці оперативно-рятувальної служби Закарпаття продовжують здійснювати комплекс профілактичних заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій та пожеж під час передвиборної кампанії та позачергових парламентських виборів, що відбудуться 21 липня. Зокрема, рятувальники оглядають на відповідність вимогам пожежної безпеки приміщення, де будуть функціонувати виборчі дільниці, проводять інструктажі з представниками дільничних виборчих комісій та виборцями.
12 Липня13:40 Ужгородські рятувальники вчили селян безпечного життя
Рятувальники продовжують проводити пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів Закарпаття. Так, 12 липня фахівці Ужгородського міськрайононого відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з активом села, провели планове відпрацювання у с. Соловка, що на Ужгородщині.
12 Липня13:16 Про безпечну поведінку влітку діткам розповіли ужгородські рятувальники
12 липня, на ексурсію до ужгородських рятувальників завітали вихованці денного дитячого табору "Smart Point camp".
12 Липня11:26 Рекомендації від рятувальників Закарпаття для керівників виборчих комісій, дільниць
З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж в період волевиявлення громадян Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до голів та членів комісій, дільниць здійснити ряд організаційно-практичних заходів аби забезпечити безпеку громадян під час голосувань
11 Липня16:46 Увага! Сильні опади
За інформацією Закарпатського гідрометеоцентру, ввечері 11 липня на більшій частині території області та по м. Ужгород очікуються грози, подекуди значні дощі. В окремих пунктах град та шквали до 15-20 м/с.
11 Липня16:36 Закарпатські рятувальники профілактують надзвичайні події та ситуації
11 липня, працівники Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання с. Сільце.
11 Липня12:13 Ужгородські рятувальники провели інструктивну нараду з питань пожежної безпеки з представниками виборчих комісій
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області продовжують проводити комплекс заходів щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій під час підготовки та проведення 21 липня парламентських виборів 2019 року.
10 Липня16:14 Про правила особистої безпеки закарпатцям розповідали воловецькі рятувальники
Сьогодні, 10 липня, рятувальники Воловецького райвідділу ДСНС Закарпаття провели інформаційну-роз’яснювальну роботу серед населення с. Лази.
10 Липня14:56 Закарпатські рятувальники визначають кращого начальника караулу
9 липня, в Ужгороді, на базі аварійно- рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Закарпатській області, відбувся конкурс «Кращий начальник караулу» серед працівників підрозділів ДСНС області.
8 Липня09:49 Перед походом у гори, обов’язково реєструйтеся в рятувальному підрозділі!
Не варто випробовувати власне везіння та вважати похід у гори чимось, на кшталт прогулянки. Адже, якщо віднестися до подібної події у Вашому житті зухвало та знехтувати рекомандаціями фахівців це, у кращому випадку, коштуватиме Вам декількох днів блукання Карпатами, а у гіршому, Ви ризикуєте: зірватися зі скелі, травмуватися, зустрітися з хижими тваринами тощо.
7 Липня11:18 Увага! Сильні опади
За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня та ввечері 7 липня по Закарпатській області очікуються грози, місцями значні короткочасні дощі, в окремих пунктах сильні зливи, град. В місцях проходження значних дощів та локальних сильних злив на малих водотоках та в верхів"ях річок будуть відбуватись швидкоплинні підвищення рівнів води на 0,5-1,0 м, формування значного схилового та місцевого стоку, локальних селів.
6 Липня11:02 Увага! Висока пожежна небезпека
Протягом 6 липня на більшій частині території Закарпатської області збережеться переважно надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
5 Липня15:52 Закарпатські рятувальники вчили працівників обласного центру соціально-психологічної допомоги правильно користуватися вогнегасниками
Як не допустити виникнення пожежі та оперативно її ліквідувати за допомогою первинних засобів пожежогасіння, дізнавалися працівники Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги, що в м. Ужгород.
5 Липня15:37 Безпеки влітку селян навчали закарпатські рятувальники
Сьогодні, 05 липня, на території Мукачівського та Іршавського районів працівники ДСНС Закарпаття проводили інформаційну-роз’яснювальну роботу серед сільського населення.
4 Липня19:15 Закарпатські рятувальники спільно з працівниками автозаправної станції тренувалися приборкувати умовну пожежу на АЗС
Закарпатські рятувальники провели протипожежні навчання, присвячені відпрацюванню навичок із ліквідації загорань на об’єктах зберігання та реалізації нафтопродуктів. Захід відбувся 03-04 липня в м. Берегово, у рамках дводенного загальноукраїнського тренінгу-семінару з охорони праці, навколишнього середовища, техногенної та пожежної безпеки керівників та фахівців публічного акціонерного товариства «Концерн Галнафтогаз» та його структурних підрозділів.
4 Липня15:04 Закарпатські рятувальники проводять протипожежні інструктажі на виборчих дільницях
Сьогодні, 4 липня, у зв’язку з проведенням парламентських виборів 21 липня 2019 року, іршавські рятувальники у приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іршавської РДА провели інструктаж з присутніми щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.
4 Липня12:25 Закарпатські рятувальники взяли участь в антитерористичних навчаннях
Упродовж 1-3 липня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській провела масштабні спільні тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Тренування відбувались на території Мукачівського та Берегівського районів.

    Твіт