ГоловнаБІЗНЕСУЛіцензування
 Версія для друку

Ліцензування

Законодавчі та інші нормативно-правові акти

  1. Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності";
  2. Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності";
  3. Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців";
  4. Закон України "Про доступ до публічної інформації";
  5. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку органівліцензування та визнання такими, що втратили чинність,деяких постанов Кабінету Міністрів України";
  6. Наказ МВС України від 30.03.2015 № 349 "Про затвердження правил з пожежного спостерігання". (додатки: "Правила з пожежного спостерігання", додатки до Правил).
 

Порядок ліцензування (довідкова інформація)

  1. Ліцензування господарської діяльностіз надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
  2. Внесення плати за видачу ліцензії.

Реєстр ліцензіатів

Єдиний ліцензійний реєстр – це автоматизована система збирання, накопичування та обліку даних з питань ліцензування певних видів господарської діяльності. Розпорядником та утримувачем Єдиного ліцензійного реєстру є Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництво України), що веде такий реєстр та здійснює нормативно-методичне забезпечення його функціонування.

Адміністратор Єдиного ліцензійного реєстру – Державне підприємство “Інформаційно-ресурсний центр” Укрдержреєстру, що здійснює заходи з адміністрування та супроводу програмного забезпечення Єдиного ліцензійного реєстру, забезпечує його функціонування в межах окремої віртуальної мережі, відповідає за збереження даних та їх захист від несанкціонованого доступу до Єдиного ліцензійного реєстру, має повний прямий доступ до структури єдиної комп’ютерної бази даних і відповідає за збереження даних у Єдиному ліцензійному реєстрі, захист даних від руйнування.

Необхідну інформацію стосовно ліцензіатів можна отримати на сайті Єдиного ліцензійного реєстру: - (http://www.irc.gov.ua/)

    Твіт