ГоловнаПРО ГУ ДСНСКерівництвоЛешко Дмитро Іванович
 Версія для друку

Лешко Дмитро Іванович

Заступник начальника  з реагування на надзвичайні ситуації

полковник служби цивільного захисту

 Лешко Д І вертикальна.jpg

Призначений  заступником начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області наказом  Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29.03.2017 року № 154.

Народився:  02 лютого 1977 року у с. Карасу, Кустанайської області, Республіка Казахстан. Громадянин України.

Освіта: закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України (2000), спеціальність - пожежна безпека, кваліфікація - спеціаліст.

Трудова діяльність: Після закінчення у 2000 році Харківського інституту пожежної безпеки МВС України займав посаду старшого інженера групи військово-мобілізаційної роботи Відділу пожежної безпеки в Закарпатській області Держпожбезпеки МНС України. З 2003 по 2008 працював начальником  сектора застосування пожежної та спеціальної техніки відділу рятувальних сил управління з питань оперативного реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Головного управління МНС України в Закарпатській області.

З 2008 по 2011 – головний фахівець відділу організації реагування на надзвичайні ситуації та координації дій управління рятувальних сил Головного управління МНС України у Закарпатській області. З січня по квітень 2011 року – начальник сектора організації реагування на надзвичайні ситуації та координації дій відділу оперативного реагування Управління МНС України у Закарпатській області.

З квітня 2011 по 2013 обіймає посаду заступника начальника  відділу  оперативного реагування на надзвичайні ситуації Управління МНС України в Закарпатській області. У зв’язку із реорганізацією з квітня 2013  - заступник начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Закарпатській області. З 2014 по березень 2017 займає посаду начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Закарпатській області.

З березня 2017 року призначений заступником начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області з реагування на надзвичайні ситуації.

Нагороджений: нагрудний знак  "Кращому працівникові пожежної охорони" (2007), відзнака МНС України "За відвагу у надзвичайній ситуації" ІІ ступеня (2010).


ФОТО

    Твіт