ГоловнаПРО ГУ ДСНСКерівництвоГудак Роман Васильович
 Версія для друку

Гудак Роман Васильович

Начальник Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області

полковник служби цивільного захисту

DSC_0239 копия2.jpg

Призначений  в.о начальника Головного управління ДСНС України у Закарпатській області наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 07.04.2021 року № 107.

Народився:  29 березня 1978 року у смт Тересва, Тячівського району, Закарпатської області. Громадянин України.

Освіта: закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України (2000), спеціальність - пожежна безпека, кваліфікація -  інженер протипожежної безпеки.

Трудова діяльність:

Після закінчення Харківського інституту пожежної безпеки МВС України займав посаду інженера випробувальної пожежної лабораторії державної пожежної охорони м. Ужгород відділу державної пожежної охорони Управління МВС України у Закарпатській області.

З 2001 по 2004 працював на інспекторських посадах державного пожежного нагляду відділу державної пожежної охорони Управління МВС України у Закарпатській області.

 

З грудня 2004 року  обіймав ряд керівних посад у наглядово-профілактичному блоці Тячівського районного відділу Управління МНС України в Закарпатській області. З 2011  на посаді начальника Тячівського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки  у Закарпатській області. У зв’язку з реорганізацією з квітня 2013  - начальник Тячівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області. З липня 2015 року начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області.

З квітня 2021 року в.о начальника Головного управління ДСНС України у Закарпатській області

Нагороджений: нагрудним знаком Держпожбезпеки “За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту” ІІ ступеня   (2009)


ФОТО

    Твіт