ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняПідрозділи У ДСНС України у Закарпатській областіАварійно-рятувальний загін спеціального призначенняГрупа водолазно-рятувальних робіт
 Версія для друку

Група водолазно-рятувальних робіт є структурним підрозділом аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Управління ДСНС України у Закарпатській області, діяльність якої поширюється на водні об'єкти та гідроспоруди Закарпатської області і здійснюється відповідно до законодавства України.

Кузьма Іван Юріййович.JPG

Начальник групи

Кузьма Іван Юрійович

+38 (0312) 67-35-91

 

Основні завдання

Проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт при виникненні надзвичайних ситуацій та стихійного лиха на водних об'єктах та гідроспорудах. Виконання аварійно-попереджувальних та аварійно-відновлювальних робіт.

Ліквідація надзвичайних ситуацій та окремих їх наслідків на водних об'єктах.

Забезпечення готовності своїх сил і засобів до дій за призначенням.

Пошук, рятування людей на водних об'єктах і гідроспорудах, надання в можливих межах невідкладної, у тому числі медичної допомоги особам, які перебувають у небезпечному для життя і здоров'я стані, на місці події та під час евакуації до лікувальних закладів.

Ліквідація особливо небезпечних наслідків надзвичайної ситуації та стихійного лиха на водних об'єктах в умовах екстремальних температур, забрудненості, загрози обвалів, зсувів, затоплень, радіаційного та бактеріологічного зараження, інших небезпечних проявів.

Здійснення постійного та обов’язкового обслуговування об’єктів та окремих територій згідно постанови КМУ від 4 серпня 2000 року № 1214, на договірній основі.

Контроль за готовністю об’єктів і територій, що знаходяться на постійному і обов’язковому обслуговуванні до проведення робіт з ліквідації з надзвичайних ситуацій.

Участь в розробці та погодження планів реагування на надзвичайні ситуації на об’єктах і територіях, що обслуговуються.

Участь в проведенні експертиз, проектних рішень щодо поліпшення захисту об'єктів і територій на випадок надзвичайних ситуацій.

Участь у роботі комісій з прийняття в експлуатацію об'єктів, які потребують аварійно-рятувального обслуговування.

Організація профілактичної роботи серед населення щодо запобігання загибелі людей та нещасних випадків на водних об'єктах.

Організація ремонту та технічного обслуговування аварійно-рятувальних засобів, розроблення та виготовлення їх окремих зразків.

Здійснення нагляду та контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами, місцевими органами виконавчої влади і самоврядування чинного законодавства України з питань безпечної експлуатації водних об'єктів і за дотриманням вимог міжнародних конвенцій, угод і договорів щодо охорони людського життя на воді та охорони водного середовища, а також за організацію відомчого контролю на підприємствах установах і організаціях щодо забезпечення безпечного використання водних об’єктів

    Твіт