Головна{#TITLE#}Підрозділи У ДСНС України у Закарпатській областіАварійно-рятувальний загін спеціального призначенняГрупа радіаційного та хімічного захисту
 Версія для друку

Група радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення в Закарпатській областіє структурним підрозділом, який підпорядковується начальнику АРЗ СП Управління ДСНС України у Закарпатській області та безпосередньо – начальнику групи РХЗ.

DSC_0353.JPG

Начальник групи

Савончик Юрій Святославович

+38 (0312) 67-35-91

 

 

Основні завдання:

Ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, локалізація зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.

Проведення під час виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах і територіях аварійно-рятувальних, пошуково-рятувальних, спеціальних та відновлювальних робіт, участь у здійсненні заходів щодо життєзабезпечення постраждалого населення.

Основні функції:

Забезпечення готовності підпорядкованих підрозділів до дій за призначенням;

Пошук і рятування людей на об'єктах і територіях, які зазнали руйнувань, пошкоджень, уражень внаслідок надзвичайних ситуацій, надання першої медичної допомоги, фельдшерської (долікарської)  та першої лікарської особам, які її потребують.

Реагування на особливо небезпечні прояви надзвичайних ситуацій в умовах екстремальних температур, задимленості, загазованості, загрози вибухів, обвалів, зсувів, затоплень, радіаційно-хімічного забруднення та бактеріального (біологічного) зараження тощо.

Участь у розробленні та погодження планів реагування на надзвичайні ситуації на об'єктах і територіях, що обслуговуються Загоном.

Участь під час надзвичайних ситуацій у заходах з евакуації населення з районів (місць), зон можливого впливу наслідків надзвичайних ситуацій і розміщення його у безпечних районах (місцях).

Залучення до виконання заходів радіаційного і хімічного захисту населення і територій, прогноз та оцінка можливої радіаційної, хімічної обстановки і проведення радіаційно-хімічної розвідки,  локалізації осередків хімічного та радіаційного забруднення, проведення аварійно-рятувальних та спеціальних робіт на радіаційно-, хімічно-, пожежо- та вибухонебезпечних об’єктах.

Надання, з використанням спеціальних аварійно-рятувальних засобів, оперативної допомоги населенню у разі виникнення несприятливих побутових або нестандартних ситуацій, які загрожують їхньому життю і здоров’ю або можуть завдати матеріальних збитків.

Взаємодія з центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Оцінка стану готовності до проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, виконання заходів щодо посилення протиаварійного захисту об’єктів, що обслуговуються Загоном.

Надання платних послуг згідно з чинним законодавством.

Організація заходів щодо забезпечення безпеки особового складу та безпеки дорожнього руху під час виконання завдань за призначенням.

Організація та здійснення профілактичної та виробничо-запобіжної роботи відповідно до Положення про виробничо-профілактичну діяльність Державної аварійно-рятувальної служби (АРЗ СП) ДСНС України.

    Твіт