ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняЦентр забезпечення діяльності Управління ДСНС УкраїниГрупа обслуговування
 Версія для друку

Група обслуговування центру забезпечення діяльності управління ДСНС України у Закарпатській області, є структурним підрозділом УДСНС України у Закарпатській області, підпорядковується начальнику  УДСНС України у Закарпатській області.

krickiu 6.jpg

начальник групи

Крицький Сергій Миколайович

 

+38 (0312) 66-01-14

[email protected]

 

На групу обслуговування покладено такі завдан­ня:

Технічне обслуговування, ре­монт, автомобільної техніки, яка зна­ходяться на оснащенні  УДСНС України у Закарпатській області, а також тих, що перебувають на довгостроковому зберіганні.

Участь у ліквідації наслідків аварій і сти­хійних лих.

Утримання в бойовій готовності техніки, пожежно-технічного устаткування, засобів зв’язку, які знаходяться на озброєнні групи обслуговування ЦЗ.

Проведення заходів з економії паливно-енергетичних ресурсів, збирання, здачі та використання  вторинних ресурсів.

Надання платних послуг, передбачених чинним законодавством юридичним та фізичним особам .

Транспортне забезпечення вантажопасажирських перевезень, пов’язаних з виконанням оперативних та господарських завдань  УДСНС України .

Утримання в належному стані комунального господарства, будівель та споруд групи обслуговування УДСНС України у Закарпатській області

Проведення передрейсового та після рейсового медичного огляду водіїв .

Забезпечення цілодобового чергування водіїв автотранспортного відділення ГО закріплених за спеціалізованим автомобілем (АША УАЗ-31514) та автомобілем МОГ (ГАЗ-2705) для виїзду черговою зміною ОКЦ для організації ліквідації наслідків НС, пожеж тощо.

    Твіт