ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняПідрозділи У ДСНС України у Закарпатській областіАварійно-рятувальний загін спеціального призначенняГрупа господарського забезпечення та ремонтних робіт
 Версія для друку

Група енергетичного забезпечення та обслуговування є структурним підрозділом частини забезпечення та обслуговування  Аварійно-рятувального загону спеціального призначення   У  ДСНС  у Закарпатській області і підпорядковується начальнику АРЗ СП та безпосередньо начальнику ЧЗО.

Соломінська С.В. начальник групи господарськоко забезпечення та ремонтних робіт.JPG

Начальник групи

Соломінська Світлана Володимирівна

+38 (0312) 67-35-91

 

 

Основні завдання:

Здійснює виконання  розроблених перспективних та поточних планів різних видів ремонту, основних фондів загону (будівель, систем водопостачання, каналізації, тощо), а також заходів щодо покращення їх експлуатації та обслуговування.

Бере участь у перевірці технічного стану устаткування якості ремонтних робіт, а також у прийманні устаткування, яке надходить в АРЗ СП. Організовує підготовку ремонтних робіт, визначає потребу в запасних частинах та будівельних матеріалів для ремонту устаткування будівель і споруд.

Здійснює контроль за діяльністю відділення. Організовує заходи, спрямовані на вдосконалення обслуговування і ремонту устаткування, будівель і споруд на зниження трудомісткості і вартості ремонтних робіт, підвищення ефективності використання основних фондів.

Бере участь у плануванні капітального та поточних  ремонтів і модернізації основних фондів.

    Твіт