ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняПідрозділи У ДСНС України у Закарпатській областіАварійно-рятувальний загін спеціального призначенняФінансово-економічне відділення
 Версія для друку

Фінансово-економічне відділення   є   структурним   підрозділом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Управління Державної служби  з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області і підпорядковується начальнику АРЗ СП.

 

 

Начальник відділення

 

+38 (0312) 67-26-78

.

 

Основні завдання:

Організовує і проводить роботу по фінансовому плануванню, фінансуванню, бухгалтерському обліку і звітності, фінансовому контролю та іншими питаннями фінансово-господарської діяльності АРЗ СП;

Проводить економічну роботу, безпосередньо бере участь в розробці заходів щодо раціонального використання фінансових і матеріальних цінностей, контролює виконання цих заходів, вносить пропозиції з удосконалення цієї роботи;

В установленому порядку розробляє і вносить на затвердження керівництву  Управління ДСНС України у Закарпатській області  проекти кошторисів АРЗ СП.

Контролює виконання кошторису доходів та видатків АРЗ СП.

Аналізує причини, які впливають на зміни кошторисів, вносить керівництву АРЗ СП пропозиції щодо раціонального  використання бюджетних коштів, а при необхідності перерозподіляє їх.

Проводить аналіз і готовить зведену бухгалтерську і статистичну звітність з питань фінансово-господарської діяльності АРЗ СП, контролює достовірність даних звітності та в зазначений термін надає до інстанції.

Приймає участь в розробці штатів АРЗ СП, веде облік лімітів чисельності і грошового забезпечення, разом з кадровим апаратом контролює правильність використання особового складу з використанням типових і штатних нормативів.

3абезпечує правильне використання діючих умов оплати праці рядового і начальницького складу загону , а також працівників.

Разом з іншими службами АРЗ СП та  Управлінням ДСНС України у Закарпатській області організовує роботу з підвищенням кваліфікації працівників ФЕВ.

Веде облік надходжень за платні послуги  та постійне і обов’язкове на договірній основі обслуговування об’єктів та окремих територій згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1102  “ Про затвердження переліку додаткових платних послуг, які надаються аварійно-рятувальними службами” та Постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року № 1214  “ Про затвердження переліку об’єктів та окремих територій, які підлягають постійному та обов’язковому на договірній основі обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами”. 

Проводить розрахунки платежів до державного бюджету та інших інстанцій.

Проводить оплату за отриманні матеріальні цінності, здійснює контроль за своєчасним і правильним їх оприбуткуванням.

Здійснює виписку матеріальних  цінностей зі  складів АРЗ СП особовому складу,  управлінню та підрозділам області .

Контролює зберігання і облік матеріальних цінностей, грошових коштів на складах, в касі АРЗ СП в установленому порядку,
проводить раптові перевірки та інвентаризації.

Проводить навчання матеріально-відповідальних осіб    з питань обліку і збереження матеріальних цінностей.

Розглядає скарги, заяви і пропозиції з питань, які входять до компетенції ФЕВ.

Виготовляє грошовий атестат для оформлення пенсій за віком ,вислугою років або за хворобою.

Забезпечує своєчасні утримання із зарплати працівників у відповідності до наказів і розпоряджень загону.     

Контролює своєчасність оплати за проживання у службових квартирах і гуртожитках загону.

Нараховує зарплату і грошове забезпечення працівникам і  особам рядового і начальницького складу АРЗ СП.

    Твіт