ГоловнаПРО У ДСНССтруктура УправлінняЦентр забезпечення діяльності Управління ДСНС УкраїниЦентр забезпечення діяльності
 Версія для друку

Центр забезпечення діяльності управління ДСНС України у Закарпатській області є самостійним структурним підрозділом Управління ДСНС України у Закарпатській області. На нього покладається забезпечення діяльності апарату Управління.

перший заступник начальника загону.JPG

Начальник Центру

Каменчук Євген Васильович

 

+38 (0312) 66-01-14

[email protected]

 

Основні завдання Центру

Проведення єдиної інформаційної політики, координація та контроль роз’яснювальної роботи структурних підрозділів управління з питань забезпечення пожежної, техногенної безпеки та безпечної життєдіяльності населення, а також підтримки зв'язків із ЗМІ та громадськістю.

Організація розробки, виготовлення і поширення видавничо-друкарської, сувенірної, іграшкової продукції, що популяризує службу та має профілактичну спрямованість на попередження надзвичайних ситуацій.

Психологічне забезпечення та супроводження  службової діяльності особового складу апарату та структурних підрозділів Управління у відповідності до вимог основних нормативних документів з цього напрямку.

Психологічний відбір кандидатів на службу, здійснення контролю за соціально-психологічним кліматом в апараті та структурних підрозділах управління.

Проведення роботи з працівниками, включеними до групи посиленої психологічної уваги, здійснення контролю за станом її проведення керівниками усіх рівнів в апараті та структурних підрозділах Управління.

Організаційно-методичне забезпечення та керівництво роботою з особовим складом у напрямках проведення профорієнтаційної роботи, психологічного супроводження службової діяльності співробітників апарату та структурних підрозділів управління.

Контроль за встановленим порядком роботи з документами, виконанням вимог нормативних актів по роботі з документами.

Ведення архівної справи в управлінні.

Отримання, відправка адресатам кореспонденції апарату та підрозділів забезпечення діяльності Управління.

Організація доступу до публічної інформації та розгляду інформаційних запитів.

Копіювання, бронювання та розмноження службових документів для керівництва Управління та виконавців, згідно резолюцій начальника Управління та його заступників.

Планування заходів, необхідних для підтримання належного стану приміщень адміністративної будівлі Управління, у відповідності до затверджених кошторисних призначень.

 Забезпечення цілодобового чергування водіїв автотранспортного відділення ГО закріплених за спеціалізованим автомобілем (АША УАЗ-31514) та автомобілем МОГ (ГАЗ-2705) для виїзду черговою зміною ОКЦ для організації ліквідації наслідків НС, пожеж тощо

    Твіт