іконка телефону оперативний черговий +38 (0312) 66-97-05
[email protected]
88006, м. Ужгород, вул. Болгарська 2

Закарпаття: внаслідок пожежі загинула дворічна дівчинка, а її чотирирічний братик отримав термічні опіки

clock
23.01.2012 12:44

Внаслідок пожежі, яка сталася 20 січня близько другої дня в селі Розтоки, присілку Меришора, Рахівського району Закарпаття, двоє малолітніх дітей отримали термічні опіки. На жаль, опікові травми обличчя, рук та спини ІІ-ІІІ ступеню важкості для дворічної Тетянки виявилися несумісними з життям. Дитина померла наступного дня (21 січня) в Рахівській районній лікарні, куди її було доправлено разом з братиком. У Михайлика медики діагностували термічні опіки обличчя та кистей рук ІІ ступеню. На думку лікарів, життю хлопчика нічого не загрожує, але процес лікування буде складним і тривалим.

Як повідомили в Управлінні Держтехногенбезпеки у Закарпатській області, того дня мати пішла у справах, попросивши бабусю, яка мешкає неподалік, доглянути п’ятьох малолітніх онуків. Перебуваючи в будинку дочки, мати також вирішила відлучитися на деякий час у своє господарство. Допоки бабуся була відсутня, чотирирічний Михайлик знайшов у будинку ємність з бензином, яку жбурнув у топку кахельної грубки. За декілька секунд вогонь вже вирував у помешканні. Троє старших діток, побачивши небезпеку, негайно вибігли на подвір’я, а  Михайлик та його дворічна сестричка залишилися в помешканні.

На все це з’явилася бабуся, яка побачивши пожежу, винесла обох діток з палаючого будинку та попросила сусідів викликати пожежних та «швидку». Обидвох діток негайно транспортували до медзакладу.

Окрім загибелі дівчинки, багатодітна сім’я також залишилася без даху над головою, адже вогонь майже знищив їхнє помешкання. Прямі матеріальні збитки, заподіяні стихією, оцінюються у вісім тисяч гривень.

УМНС України в Закарпатській області

Схожі матеріали