Контраст
Шрифт

Виноградівський районний відділ

 

  • ЦУПИК Юрій Іванович - провідний інспектор Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). 
  • ДОБОНІ Іван Іванович - головний інспектор Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ДОБОНІ Івана Івановича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 02.12.2015) 
  • ФАРКАШ Наталія Іванівна  - провідний фахівець Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ФАРКАШ Наталії Іванівни не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 02.12.2015) 
  • ДОВЖАНИН Володимир Юрійович - головний фахівець Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація).  
  • ТУРДАЙ Володимир Юрійович - начальник Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ТУРДАЯ Володимира Юрійовича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою