Контраст
Шрифт

Свалявський районний відділ

 

  • ПЕЦКАР Дмитро Михайлович - провідний інспектор Свалявського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ПЕЦКАРА Дмитра Михайловича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 01.04.2016)
  •  ТЕМНИК Ярослав Володимирович - провідний фахівець Свалявського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ТЕМНИКА Ярослава Володимировича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 18.01.2016)
  •  ТАРАСОВ Антон Вікторович - головний фахівець Свалявського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ТАРАСОВА Антона Вікторовича   не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 23.03.2016)