Контраст
Шрифт

3 державна пожежно-рятувальна частина м. Рахів (ДПРП смт Ясіня, ДПРП В.Бичків)

 

  • КОСТАН  Михайло Іванович - старший водій державного пожежно-рятувального поста (смт Ясіня Рахівського району) 3-ї Державної пожежно-рятувальної частни (м. Рахів) Управління ДСНС України у Закарпатській області  (заяваповідомленнядекларація). * За результатами перевірки встановлено, що до  КОСТАНА Михайла Івановича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 14.08.2015)  
  • ЧУЛЕЙ Михайло Аскольдович – начальник караулу ДПРП (смт Ясіня Рахівського району) 3 ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація).* За результатами перевірки встановлено, що до ЧУЛЕЯ Михайла Аскольдовича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 25.05.2016)
  • ЛУКІН Олег Володимирович - пожежний - рятувальник ДПРП (смт Ясіня Рахівського району) 3 ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація).
  • СІДЕЙ Олександр Сергійович - начальник караулу ДПРП (смт. В. Бичків) ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до СІДЕЯ Олександра Сергійовича   не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 29.04.2016)
  • ІЛИК Павло Іванович - начальник караулу ДПРП (смт Ясіня Рахівського району) 3 ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ІЛИКА Павла Івановича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 27.05.2016)
  • СЕГЛЯНИК Владислав Михайлович - начальник караулу ДПРП (смт Ясіня Рахівського району) 3 ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до СЕГЛЯНИКА Владислава Михайловича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 19.05.2016)