Контраст
Шрифт

Рахівський районний відділ

  • ПАЛЬЧУК Ірина Василівна – провідний фахівець Рахівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ПАЛЬЧУК Ірини Василівни не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 16.05.2016)
  • ТУШЕР Олександр Васильович - начальник Рахівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація).  * За результатами перевірки встановлено, що до ТУШЕРА Олександра Васильовича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 11.12.2015)
  • МАСКАЛЮК Павло Михайлович - головний інспектор Рахівського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). *За результатами перевірки встановлено, що до МАСКАЛЮКА Павла Михайловича, не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 18.12.2015).
  •  САБОВ Йосип Валерійович - провідний інспектор Рахівського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). *За результатами перевірки встановлено, що до САБОВА Йосипа Валерійовича, не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 18.12.2015).
  •  ШУСТУР Василь Михайлович - провідний фахівець Рахівського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ШУСТУРА Василя Михайловича, не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 15.12.2015)
  •  ФОМІЧОВА Марина Михайлівна - головний фахівець Рахівського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація).  * За результатами перевірки встановлено, що до ФОМІЧОВОЇ Марини Михайлівни не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 11.12.2015)