Контраст
Шрифт

Перечинський районний сектор

  • ГОНДОРЧИН Юрій Іванович - провідний фахівець Перечинського РС Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ГОНДОРЧИНА Юрія Івановича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 18.01.2016) 
  • КУЗНЕЦОВ Валерій Євгенович - провідний інспектор Перечинського РС Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до КУЗНЕЦОВА Валерія Євгеновича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 23.03.2016)
  • ДЖУПІНА Іван Васильович - головний інспектор Перечинського РС Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ДЖУПІНИ Івана Васильовича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 18.01.2016) 
  • ПЕТРІШКА Сергій Михайлович - начальник Перечинського РС Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява, декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ПЕТРІШКИ Сергія Михайловича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 18.01.2016)