Контраст
Шрифт

Хустський міськрайонний відділ

 

  • ГІНЦЯК Іван Іванович - головний інспектор Хустського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява,  декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ГІНЦЯКА Івана Івановича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 02.12.2015)
  • МОЛОДЧЕНКО Олег Борисович - провідний інспектор Хустського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява,  декларація). 
  • ГЕРБЕЙ Михайло Іванович - провідний інспектор Хустського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява,  декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ГЕРБЕЯ Михайла Івановича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 02.12.2015)
  • ОНОФРЕЙ Юрій Дмитрович - провідний інспектор Хустського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява,  декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до ОНОФРЕЯ Юрія Дмитровича не  застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 02.12.2015
  • БАНЯС Євген Михайлович - провідний інспектор Хустського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області (заява,  декларація). * За результатами перевірки встановлено, що до БАНЯСА Євгена Михайловича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" (довідка від 11.04.2016)