Contrast
Letter

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області та Управління патрульної поліції в Закарпатській області № Нс343/52 /79/22608/41/1501-2021 від 11 листопада 2021 р.

"Про взаємодію при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на автомобільних дорогах області"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та АТ "Оператор газорозподільної системи Закарпатгаз" № Нс-290/52 / 01Но-38-1021 від 6 жовтня 2021 р.

"Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії ГУ ДСНС України у Закарпатській області з Акціонерним товариством "Оператор газорозподільної системи Закарпатгаз" у разі загрози та виникненні пожеж, надзвичайних ситуацій (подій)"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області № Нс-280/52 / 2289 від 1 жовтня 2021 р.

"Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії між Головним управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області та Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області у сфері запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події, які можуть виникнути на території Закарпатської області"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса № НС-207/52/46 від 16 серпня 2021 р.

"Про затвердження Інструкції про порядок обміну інформацією між Головним управлінням ДСНС України у Закарпатській області та Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства № НС-149/52/47 від 8 липня 2021 р.

"Про організацію взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Закарпатській області та Закарпатським обласним управління лісового та мисливського господарства при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та ПрАТ "Закарпаттяобленерго № НС-148/52 /164 від 8 липня 2021 р.

"Про організацію взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Закарпатській області та ПрАТ «Закарпаттяобленерго» при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій "

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Закарпатського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів № НС-138/52/277 від 29 червня 2021 р.

"Про організацію взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Закарпатській області та Закарпатським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Управління Служби безпеки України в Закарпатській області № НС-95/52/32 від 3 червня 2021 р.

"Про інформаційну взаємодію Головного управління ДСНС України у Закарпатській області та Управління Служби безпеки України в Зкарпатській області при виникненні та реагуванні на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, а також у режимі повсякденної діяльності"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Закарпатського обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Ужгород" № НС-116/52/69/20/21 від 14 червня 2021 р.

"Про взаємодію при виникненні авіаційних аварій і катастроф"

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Закарпатській області та Закарпатського обласного центру з гідрометеорології № НС-65/52/ 17 від 17 травня 2021 р.

"Про інформаційну взаємодію при загрозі та виникненні небезпечних стихійних гідрометеорологічних явищ, а також у режимі повсякденної діяльності"

Спільний наказ Управління ДСНС України у Закарпатській області, прокуратури Закарпатської області, Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Головного управління ДФС у Закарпатській області, Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НП України, Головного управління Держспоживслужби в Закарпатській області, Управління ДАБІ у Закарпатській області, Управління Держпраці у Закарпатській об...

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу прокуратури Закарпатської області, Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Головного управління ДФС у Закарпатській області, Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НП України, Головного управління Держспоживслужби в Закарпатській області, Головного управління ДСНСУ в Закарпатській області, Управління ДАБІ у Закарпатській області, Управління Держпраці у Закарпатській області, Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області від 10.03.2020 N•. 32/11/25/61/1007/503/18/304/21/39

Спільний наказ Управління ДСНС України у Закарпатській області та Департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА № 57/128-0 від 18 лютого 2019 р.

"Про затвердження Порядку спільних дій сил Цивільного захисту Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області та закладів охорони здоров'я Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА під час здійснення аеромедичної евакуації повітряними суднами ДСНС України"

About Department SESU