ГоловнаПРО У ДСНСКерівництвоВарга Роберт Емеріхович
 Версія для друку

Варга Роберт Емеріхович

заступника начальника із запобігання  надзвичайним ситуаціям 

2.jpg

Призначений  заступником начальника із запобігання  надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській області наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 05.10.2017 року № 226.

Народився:  13 червня 1979 року у місті Ужгород, Закарпатської області. Громадянин України.

Освіта: закінчив Ужгородський національний університет  (2003), спеціальність - правознавство, кваліфікація – юрист. Факультет підготовки начальницького складу оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та науково - педагогічних працівників Академії цивільного захисту України (2005),  спеціальність -  пожежна безпека.

Трудова діяльність:

Після закінчення Волинського училища професійної підготовки працівників міліції Управління МВС України у Волинській області у 2000 році займав посаду помічника слідчого відділення Ужгородського міського відділу Управління МВС України в Закарпатській області

З 2005 по 2014 працював на інспекторських посадах у наглядово-профілактичному блоці Управління МНС України у Закарпатській області.

 

З 2014 по 2015 обіймає посаду заступника начальника Ужгородського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області. З 2015 начальник відділу   державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Управління ДСНС України у Закарпатській області. У зв’язку із реорганізацією  з 2016 - начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській області.

З жовтня 2017 заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській області.


ФОТО

    Твіт