ГоловнаПРО У ДСНСКерівництвоІлькович Богдан Миколайович
 Версія для друку

Ількович Богдан Миколайович 

Заступник начальника

Призначений заступником начальником Управління ДСНС України у Закарпатській області наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 28.09.2015 року № 553.

Народився:  11 грудня 1966 року у м. Ужгород Закарпатської області. Громадянин України.

Освіта: закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС (1990), спеціальність - протипожежна техніка і безпека, кваліфікація - пожежний технік; Ужгородський державний університет (1998), спеціальність - правознавство, кваліфікація - юрист.

Трудова діяльність:

Після закінчення у 1990 році Львівського пожежно-технічного училища займав посаду інструктора міжрайонної групи по взаємодії із ЗМІ при ВВС м. Ужгород Управління внутрішніх справ  Закарпатського облвиконкому.

З 1991  працював на інспекторських посадах 1 самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні м. Ужгород відділу пожежної охорони Управління внутрішніх справ Закарпатського облвиконкому. З 1995 - заступник начальника 1 самостійної державної пожежної частини по охороні м. Ужгород відділу державної пожежної охорони Управління МВС України в Закарпатській області. З березня 1996 по квітень 1998 заступник начальника по роботі з особовим складом 1 самостійної державної пожежної частини по  охороні  м. Ужгород відділу державної пожежної охорони Управління МВС України в Закарпатській області.

З 1998 призначений на посаду начальника 2 підпорядкованої державної пожежної частини м. Ужгород відділу державної пожежної охорони Управління МВС України в Закарпатській області.

З 2003 обіймав ряд посад у відділенні служби та пожежегасіння відділу пожежної безпеки в Закарпатській області. З грудня 2003 року - начальник відділу рятувальних сил Управління МНС України в Закарпатській області.

У 2006 році призначений на посаду начальника оперативно-координаційного центру Головного управління МНС України в Закарпатській області.У 2011  призначений начальником аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС України в Закарпатській області.

У січні 2012 призначений на посаду заступника начальника Управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту Управління  МНС України в Закарпатській області.

З грудня 2013 - провідний фахівець сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Закарпатській області. З жовтня 2015 року - заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області.    

Нагороджений: нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони» (2002); нагрудним знаком Держпожбезпеки «За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту» ІІ ступеня (2011); Почесною відзнакою МНС України (2011).


ФОТО

    Твіт